Akustyka wnętrz
Elegancja dźwięku

Jesteśmy elastyczni!
Szukasz oryginalnego panelu, niekonwencjonalnego rozwiązania? Twoje pomie- szczenie wymaga ustrojów
o nietypowych wymiarach?

Czekamy na opis Twoich wymagań. Z przyjemnością zrealizujemy Twój projekt.

Zachęcamy do kontaktu.
Odpowiemy na pytania,dora- dzimy, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Realizujemy zamówienia składane poprzez e-mail oraz telefonicznie.
Dane kontaktowe

Piramida płyta
piramida plyta
Wymiary: 1000x1000x150mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 160 zł (z VAT)
Stosowane do pochłaniania wysokich i średnich częstotliwości, rozpraszania fal dźwiękowych na dużych płaskich powierzchniach. Skutecznie zmniejszają czas pogłosu w dużych i słabo umeblo- wanych pomieszczeniach. Stosowane w rozgłośniach radiowych i studiach nagraniowych.
Kup
Trójkąt płyta
trojkat plyta
Wymiary: 1000x1000x100mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 150 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania pierwszych odbić na powierzchniach bocznych oraz rozpraszania fal na dużych płaszczyznach. Dzięki specyficznej konstrukcji cechują się zmniejszoną wrażliwością na kąt padania fali dźwiękowej. Używane w pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Trójkąt płyta exclusive
trojkat plyta exclusive
Wymiary: 1000x1000x100mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 360 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania pierwszych odbić oraz rozpraszania fal na płaszczyznach. Obszycie z wysokojakościowego materiału o właściwościach pochłaniających gwarantuje wysoką estetykę i trwałość. Używane w ekskluzywnych pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Trójkąt
trojkat
Wymiary: 1000x500x150mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 120 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania pierwszych odbić na bocznych płaszczyznach oraz rozpraszania fal dźwiękowych na dużych płaskich powierzchniach. Najczęściej używane w pokojach odsłuchowych, studiach nagraniowych i kinach domowych.
Kup
Trójkąt exclusive
trojkat exclusive
Wymiary: 1000x500x150mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 280 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania pierwszych odbić oraz rozpraszania fal. Obszycie z wysokojakościowego materiału o właściwościach pochłaniających gwarantuje wysoką estetykę i trwałość. Używane w ekskluzywnych pokojach odsłuchowych, studiach nagraniowych i kinach domowych.
Kup
Półwalec
polwalec
Wymiary: 1000x400x200mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 130 zł (z VAT)
Urządzenie o właściwościach pochłaniających wysokie i średnie częstotliwości, stosowane na dużych płaszczyznach, sufitach. W odpowiednim ustawieniu rozprasza i przerywa ciągłość fali dźwię- kowej. Używane w studiach nagraniowych, pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Półwalec exclusive
polwalec exclusive
Wymiary: 1000x400x200mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 320 zł (z VAT)
Stosowane do pochłaniania wysokich i średnich częstotliwości na dużych płaszczyznach i sufitach, oraz do rozpraszania fali dźwiękowej. Specjalne obszycie gwarantuje wysoką estetykę i trwałość. Używane w ekskluzywnych studiach nagraniowych, pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Ćwierćwalec
cwiercwalec
Wymiary: 1000mm, r=300mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 130 zł (z VAT)
Urządzenie o właściwościach pochłaniających, zwyczajowo mocowane w narożach oraz łączeniach ścian pomieszczeń w celu efektywnego zmniejszania pogłosu. Najczęściej stosowane w studiach nagraniowych, pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Ćwierćwalec exclusive 30
cwiercwalec exclusive 30
Wymiary: 1000mm, r=300mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 30kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 320 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania fal stojących oraz pogłosu pomieszczenia. Prawie dwukrotne zwiększe- nie gęstości materiału pochłaniającego pozwala na aborpcję fal z zakresu niskiej średnicy. Mocowany w narożach oraz łączeniach ścian. Specjalne obszycie gwarantuje wysoką estetykę i trwałość.
Kup
Ćwierćwalec exclusive 90
cwiercwalec exclusive 90
Wymiary: 1000mm, r=300mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 90kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 370 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania fal stojących oraz pogłosu pomieszczenia. Zastosowanie supergęstego, wtórnie spienianego materiału pochłaniającego pozwala na aborpcję fal z zakresu niskiej średnicy. Mocowany w narożach oraz łączeniach ścian. Specja- lne obszycie gwarantuje wysoką estetykę i trwałość.
Kup
Walec
walec
Wymiary: 1000 mm, d=300mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 150 zł (z VAT)
Urządzenie o właściwościach pochłaniających, zwyczajowo mocowane w narożach pomieszczeń w celu efektywnego zmniejszania pogłosu. Najczęściej stosowane w studiach nagraniowych, pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Walec exlusive 30
walec exclusive 30
Wymiary: 1000 mm, d=300mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 30kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 320 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania fal stojących oraz pogłosu pomieszczenia. Prawie dwukrotne zwiększe- nie gęstości materiału pochłaniającego pozwala na aborpcję fal z zakresu niskiej średnicy. Mocowany w narożach pomieszczeń. Specjalne obszycie gwarantuje wysoką estetykę i trwałość.
Kup
Walec exlusive 90
walec exclusive 90
Wymiary: 1000 mm, d=300mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 90kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 370 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania fal stojących oraz pogłosu pomieszczenia. Zastosowanie supergęstego, wtórnie spienianego materiału pochłaniającego pozwala na aborpcję fal z zakresu niskiej średnicy. Mocowany w narożach pomieszczeń. Specjalne obszycie gwarantuje wysoką estetykę i trwałość.
Kup
Fala
fala
Wymiary: 1000x500x100mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 120 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania pierwszych odbić na płaskich powierzchniach bocznych. Dzięki specyficznej konstrukcji cechują się zmniejszoną wrażliwością na kąt padania fali dźwiękowej. Używane w studiach nagraniowych, pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Fala exclusive
fala exclusive
Wymiary: 1000x500x100mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 280 zł (z VAT)
Stosowane do niwelowania pierwszych odbić na płaskich powierzchniach bocznych. Obszycie z wysokojakościowego materiału o właściwościach pochłaniających gwarantuje wysoką estetykę i trwałość. Używane w ekskluzywnych pokojach odsłuchowych i kinach domowych.
Kup
Panel płaski
panel plaski
Wymiary: 1000x1000x100mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Grafit Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 150 zł (z VAT)
Stosowane do pochłaniania wysokich i średnich częstotliwości na dużych, ubogo umeblowanych powierzchniach oraz, w odpowiedniej konfiguracji, do rozpraszania fali dźwiękowej. Najczęściej stosowane w rozgłośniach radiowych, studiach nagraniowych i pokojach odsłuchowych.
Kup
Panel płaski exclusive
panel plaski exclusive
Wymiary: 1000x1000x100mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 360 zł (z VAT)
Stosowane do pochłaniania wysokich i średnich częstotliwości na dużych, ubogo umeblowanych powierzchniach oraz do rozpraszania fali dźwię- kowej. Obszycie z wysokojakościowego materiału o właściwościach pochłaniających gwarantuje wysoką estetykę i trwałość.
Kup
Panel płaski trudnopalny exclusive
panel plaski trudnopalny
Wymiary: 1000x1000x100mm Inne gabaryty: Na życzenie Kolor: Brąz, czerń, biel i inne Materiał: Pianka, 18kg/m3 Producent: Hoohacoustic Cena: 490 zł (z VAT)
Panel o właściwosciach absorbujących w zakresie wysokich i średnich częstotliwości oraz rozprasza- jących, spełniający standardy trudnopalności. Specjalne obszycie gwarantuje wysoką estetykę i trwałość. Używane w przemyśle, kinach, aulach i audytoriach.
Kup